windows 10

bilgisayarımın mavi ekran vermesine sebep olan işletim sistemi. sorunlu güncellemeriyle birlilte grafik özellikleri bu yükü kaldıramamış, fan uçuşa geçmiş, ve kullanımı formatla son bulmuştur. ilgi çekici dizaynına zıt olarak sorunları düşündürür.
sadece birgün dayanabildiğim işletim sistemi.

halbuki çok basit (bkz:windows 7) işletim sistemini biraz makyajlayıp biraz da (çok mühimmiş gibi) dokunmatik için arayüzünü uyarladığın ayrı bir modunu çıkaracaktın hiç böyle yok w7, w8, w10 diye ayrı ayrı uğraşmak durumunda kalmayacaktın. dokunmatik kullanmak isteyen 7'nin o modunu kullanacaktı...
sürekli güncelleme gelen işletim sistemi.
windowsun en son çıkartmış olduğu işletim sistemidir. bu sistem yeni olmasından dolayı ücretsiz bir şekilde elde edilebilmektedir. ancak yeni olması ve sürekli eklemeler yapılmasından kaynaklı birçok problemler ile gündeme gelmesi ve sürekli güncelleme alması kullanıcılar arasında popülerlik kazanamamasına neden olmuştur. bu bakımdan diğer sürümler ile kıyaslandığında bir hayal kırıklığı olmuştur. benden de maalesef geçerli bir not alamadı. tavsiyem windows 8 sürümünü kullanmaya devam etmeniz.
windows xp den sonra en başarılı microsoft işletim sistemidir kanımca.
windowsun son sürümü. artık sadece bu sürüme güncelleştirme getirerek üzerine ekleneceği söylenmiştir.
windowsun bu sürümden başka sürüm çıkartmayacağını söylediği bir işletim sistemi. bütün güncellemelerini bu sürüme yapacaklarmış. en iyisini yapmışlar. iki iki ne gerek var hocam yeni isim çıkarmaya.
xp ile birlikte en beğendiğim windows işletim sistemi.
Güven Sözlük