tozlu mikrofon

Durum: 11 - 0 - 0 - 0 - 24.12.2017 00:37

Puan: 57 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

bilkent elektrik elektronik mühendisliği

hem son derece zor, hem de paralı olmasından dolayı bir devlet üniversitesindeki aynı bölümden buraya geçen bünyelerde "premiuma geçme" hissi uyandıran bölüm. hafif tabirle "ilginç" insanlar barındırdığına şahit olmuşluğum vardır.

hacettepeli akademisyenlerin sözlükte dolanması

gayet güzel bir olaydır. kendisine yasal açıdan sıkıntı çıkarabilecek entryler giren yazarlar düşünebilir, ama birikimli veya değil bir sözlükte akademisyenlerin yazması, boş beleş 14-15 yaşındaki ergenlerin dolanmasından evladır kanaatindeyim.

hacettepe elektrik ve elektronik mühendisliği

elektrik & elektronik mühendisliği okumak isteyen bir öğrencinin puanı tutsun/tutmasın yazmaması gereken bölüm. çoğu üniversitenin en çok yatırım yaptığı bölüm ee olmasına rağmen hacettepe'de bu iş tam tersidir. beytepe kampüsünün en kötü fiziksel imkanlarına sahip bölümü olması yetmiyormuş gibi, merkezi konumuna kanıp sevinen mini mini birinci sınıf öğrencilerinin yüzündeki tebessümü, yarattığı psikolojik yıkımla yavaş yavaş siler ve yaklaşık 1,5 yıl gibi nispeten kısa sayılabilecek bir süre içinde ortalama bir genci insanlıktan çıkarır. sadece benim dönemimden tanıdığım 4 kişi var burayı bırakıp başka üniversitelere hatta başka bölümlere kayan.

gençliğini seven yazmasın der giderim.

muz

mandalina ile birlikte en sosyal meyvelerden biridir. ortadan bölüp paylaşası gelir insanın.

sanat

kendisi uğruna yaratılan eserlerin en iyileri, en güzelleri yaratanın kendisi için yaratma çabasına girişmesi sonucu meydana gelmiştir. kısacası, sanat, sanatçı içindir denebilir.

sevgilinin sıkıcı olması

sevgilinin sıkıcı olması deği de, sevgiliden sıkılmaya tekabül eden gerçeklik.

kendi isteği ile sevgili olduğu birisi için "aa meğer ne kadar sıkıcıymış" gibi bir düşünce içine girmek biraz saçma geliyor zira. ya da birkaç saniye içinde sevgili olunmaya başladı ve ben bu yeni modaya hakim değilim.

yalnızlık

teorik olarak mümkün değildir. kendisi ile arkadaş olur çünkü insan. pratiğin canı cehenneme*

yağmur

çok şiddetli olmadığı sürece her dönem, her koşulda, hangi ruh halinde olursam olayım içimde, dışarı çıkıp amaçsızca saatlerce yürüme isteği uyandıran mucizevi şey. ha bir de, bir insana verilebilecek en güzel isimlerden biri.

futbol sevmeyen erkek

normal erkektir. şahsen sevsem bile sevmemenin, hatta itici bulmanın mantıklı olduğunu çoğu kez düşünmüşümdür. her şeyden önce en sağduyulu, oturaklı denilen insanların gözüne bile holiganlık filtresini indiriyor, öyle ki bazen o insanları tanıyamıyorsunuz bile. ha bunun sebebi futbolun kendisinden çok ülkemizdeki algılanışı da olabilir, o ayrı.

hacettepe sözlük için öneriler

sözlük moderasyonu, sözlük olma amacından sapmamak için , işbu entry de dahil olmak üzere, yazar alımını daha titiz bir şekilde yapmalı ve denetimi yazar sayısı arttığında salıvermemeli. örneklerini çok gördük, belki burada bir fark oluşur.

soğuk havaları seven insan

soğuğu, hava kapalı olduğu sürece seviyorsa bendenizi de tanımlayabilecek insandır. yani güneşin pırıl pırıl parladığı kuru ayazlardan özellikle nefret ediyor bile olabilir, ama garip bir şekilde kendini, gökyüzü kurşuni renklerde olduğunda hava kaç derece olursa olsun daha canlı hissediyordur.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 11

muz

mandalina ile birlikte en sosyal meyvelerden biridir. ortadan bölüp paylaşası gelir insanın.

muz

mandalina ile birlikte en sosyal meyvelerden biridir. ortadan bölüp paylaşası gelir insanın.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.