sax endhoven

Durum: 10 - 0 - 0 - 0 - 18.12.2017 00:39

Puan: 49 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

bitcoin

zamanının geçmesi şöyle dursun, yakın gelecekte tüm borsa faaliyetlerinin bu ve bunun altcoinleri ile döneceğini düşündüğüm, amerikan borsasının ve tekel bankacılık sisteminin çöküşüne sebep olacak olan kripto para.

çocuk

(bkz:kudret kurtcebe) nin 1999 (bkz:şizofren) albümünü çıkarmadan önce derlenen (bkz:kent ozanları) adlı toplama albümdeki bir parçasıdır. ilk profesyonel şarkısı olmakla beraber albümdeki en dikkat çekici parçalardan biridir.

elektronik sigara

sigarayı bıraktırmaya yarayan, ama bu kez de kendisine bağımlı yapan 21. yüzyıl kıytırık icadı. zira gidip kalitesizini almak ile de sigarayı bırakabilirsiniz ama ileride oluşacak gırtlak kanseri veya ciğerde su toplanması gibi şikayetlerle doktorluk olabilirsiniz söyleyim.

sabah uyanıldığında ağızda oluşan bok tadı

çürük varsa eğer (ki genellikle vardır) veya diş eti rahatsızlığı varsa, geçici çözümlerle uğraşmak yerine dişçiye gidip rekteve ettirmek en verimli çözümdür kanımca.

şu an okunan kitap

unutulmaz filmler

hastası olunan sözler

deniz, deniz olduğu için dalgalanır.
ama bir de çöpe sor, hep onun içindir dalgalar.
(bkz:ömer hayyam)

türkiye'nin en entelektüel şehri

elbette (bkz:ankara)
ama (bkz:eskişehir) de çok da gerisinde değildir ankara'nın.

barış özcan

yine kibirli insanların (özellikle ekşidekiler) hiçbir yaptığı işe dikkatini verip okumadan, araştırmadan, tipine bakıp "çomar, fetöcü, 5 vakit namaz kılan" olarak kınadığı pek sevdiğim türk youtuber.
türkiye'de işini en iyi yapan youtuberlerden biridir, başarılı bir şirket bünyesinde çalışan tasarımcıdır. aynı zamanda müthiş bir eş ve babadır da.
özellikle geçen aylarda yaptığı "korkuluk" isimli film projesi başarılı bir kısa psikotik/gerilim filmidir. türkiye'de kimsenin bu kalitede bir iş yapmadığı da ortada.

sadece korkuluk isimli kısa filmiyle bile; kameraya kafa atıp yarım saat oyun oynayan, googledan 5 dakikalığına araştırdığı bir bilgi ile yarım saatte bilgi(!) videosu hazırlayan, birbirine diss(?) atıp çelınç yapan, birbirine küfredip hakaret eden kısacası türkiye'de kendini youtuber zanneden kalburaltı elemanların fersah fersah önündedir.

bu adamı ve youtube kanalını, yaptığı işi, sırf tipi ve özel hayatı ile eleştirmek kibrin kendini beğenmişliğin ve çomarlığın son halkasıdır.

elon musk

tony stark'ın gerçek hayattaki karşılığı olan deha.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 10

hastası olunan sözler

deniz, deniz olduğu için dalgalanır.
ama bir de çöpe sor, hep onun içindir dalgalar.
(bkz:ömer hayyam)

elon musk

tony stark'ın gerçek hayattaki karşılığı olan deha.
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.