lütfen dikkat rektörünüz konuşuyor

Durum: 6 - 0 - 0 - 0 - 23.01.2018 01:25

Puan: 24 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

ekşi sözlük

türkiye'de sosyal medya dendiğinde akla ilk gelenlerden olmasına rağmen son dönemde ciddi anlamda kan kaybettiğini söyleyebilirim. bu durumda hem tarihsel zaman algısının etkisiyle artık eski popülerliğini yitirmeye başlaması hem de ünlü ve ünlümsü bazı insanları karşılarına almaları var. üstelik artık iddia ettikleri gibi kutsal bilgi kaynağı da değiller ve toplumun bir çok kesiminde acımasızca eleştiriliyorlar. genel anlamda entrylerin çoğu, başlıkla ilgili hiçbir bilgi içermeyen çöp. troller her başlıkta amaçsızca yazıyor. dahası ekşi sözlüğü uzun zamandır takip edenler, yazar kalite ve profilinin çok ciddi anlamda düştüğünü ve bu durumu engellemek adına pek bir adım atılmadığını da fark etmişlerdir. bu tarz sosyal mecralarda içerik doğrudan yazarlar tarafından sunulduğuna göre ekşi sözlük için bunun ölümcül olduğunu söylemek yanlış olmaz sanırım. pek tabi ki artık devri bitti, yok olacak vs. demiyorum ama azalarak bitmesi benim için bundan sonra sürpriz olmaz.

hacettepe üniversitesi

beytepe kampüsü olması gereken en güzel yere yapılmış üniversitedir. şöyle ki ankara'nın köklü okullarından gazi üniversitesi ve ankara üniversitesi şehir içinde olmalarının dezavantajıyla mevcut kampüslerinde sıkışıp kalmışken hacettepe üniversitesi, devasa büyüklükteki beytepe kampüsü'nün vermiş olduğu rahatlıkla stadyumdan amfi tiyatroya, teknokentten yeni yurt ve fakülte binalarına kadar çok sayıda yapıyı bünyesine rahatlıkla katabilmiştir. öte yandan kalitesiyle ülkenin yalnızca tıp alanında değil eğitimden güzel sanatlara, mühendislikten mimarlığa kadar pek çok alanda önde gelen üniversitelerinden biridir. kıymetini bir parçası iken bilenler o günlerin keyfini sürerken öğrenciliklerinde uzak, soğuk, ulaşımı zor gibi bahanelerle üniversiteye saydıranlar, zamanı geldiğinde çok özlerler.

unutulmaz filmler

almanya

benim için düzenin ve dakikliğin simgesi olan ülkedir. almanya denince nedense aklıma bir tren istasyonu ve dakikasında gelip dakikasında kalkan trenler geliyor. sonrasında oktoberfest, bmw ve berlin duvarı'nın yıkılışı imgeleri var. tüm bunların yanında bir de volkswagen ve emisyon skandalı geliyor ki işte o zaman "sen de mi brütüs" diyorum.

justin trudeau

1968-1984 yılları arasında kanada başbakanlığı yapmış olan pierre elliott trudeau'nun oğludur. 2013 yılında liberal parti'nin başına geçmiş ve 2015 yılında kanada başbakanı seçilmiştir. babası, kanada'nın çok sevilen siyasetçilerinden biriydi, kendisi de bu yolda emin adımlarla ilerlemektedir.

barış özcan

kesinlikle overrated ya da türkçesiyle abartılmış olduğunu düşünmediğim, youtube videolarında seçtiği konulara olan hakimiyeti ile bravo dedirten, en uzun videolarını bile sıkılmadan, bunalmadan izlediğim kişidir kendileri. özellikle elon musk ve bitcoin konulu videolarını çok beğenmiştim. belirli bir sistem ve senaryo dahilinde, giriş, gelişme ve sonuç olarak kayda aldığı videoları hem içerik hem de sunum bakımından kesinlikle standartların üzerinde. bir milyona yakın abone ile son dönemde hatırı sayılır izlenme rakamlarına ulaştığını da not düşelim.
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 6

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.
Güven Sözlük