ghunklc

Durum: 10 - 0 - 0 - 0 - 15.08.2018 13:56

Puan: 52 -

1 yıl önce kayıt oldu. 1.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.

hacettepe'nin en büyük sorunu

hastanesidir. üniversite hastane için kurulmuş gibi bir intiba var akademisyenlerde. erdoğan'ın tıp fakültelerini üniversitelerden ayırma planı uygulanırsa diğer fakülteler için daha iyi olur.

domalan

patates gibi depo kök tarzında toprak altından çıkarıldığı için mantardan çok patatese benzettiğim bitki.

15 ağustos 2018 kurban bağışına yapılan zam

gün itibariyle hayatta yeni bir ilk yaşamamıza neden olmuş olay. kızılay, mehmetçik vakfı, diyanet vakfı gibi kurban bağışları kampanyalarında önde gelen vakıflar kampanya devam ederken bağış fiyatlarına zam yapmış durumdalar. görüştüğüm görevli bağışları yurtdışına dolara çevirerek gönderdikleri için zam yapıldığını söyledi. o zaman yurtdışına kurban bağışı yapanlar dolaylı yoldan doların yükselmesine neden oluyorlar dedim. doğru olduğunu söyledi. kurbanlıkları önceden alıp hazırlayıp hazırlamadıklarını sordum, görevli bilmediğini söyledi. bu kadar önemli ve her sene düzenlenen organizasyonlarda böyle karışıklığın olması bir yana, zam konusu bir yana, kızılay gibi yurtiçi kurban bağışı fiyatlarına da zam yapanlar bir yana...

kürdistan milli marşı

iranda sovyet rusyasının desteğiyle 1946 yılında kurulup aynı yıl dağılan mahabad hükümetinin kabul ettiği marş tam kürt işi olmuş

bitcoin

kara para aklama itemi olarak görülen para birimi

hacettepe üniversitesi

kütüphanesinin önemli bölümü üniversitenin ilk rektörü ve ilk yök başkanı ihsan doğramacı tarafından yine kendisinin açtığı bilkent üniversitesi kütüphanesinin oluşturulması aşamasında gasp edilen üniversite. ayrıca bir tl gibi sembolik bir ücretle arazisinin de önemli bir bölümü bilkent üniversitesine kiralanmış, ancak bu araziler üzerine eğitim amacının dışına çıkılarak bilkent holding kendi işletmeleri olan meteksan, tepe mobilya gibi işletmeleri kurmuş hatta arazinin bir kısmını botaş gibi başka kurumlara satmıştır.(!)

ankara

2017 kasımında yirmi dört saat ulaşıma kavuşabilmiş başkent.

istanbul oyuncak müzesi

bir örneği de ankara'da bulunan müze. hatta dünyanın ilk oyuncak müzesi diye tanıtılmakta ve ankara üniversitesi bünyesinde faaliyet göstermektedir.

reza zarrab

acem oyununu gözümüze soka soka oynayan iş adamı. iranlılar yazılı anlaşmalarda sonuna kadar sadıkken, sözlü ve bu şekilde gizli anlaşmalarda menfaatleri olduğu müddetçe sadıktırlar. menfaatleri bozuldu mu reza gibi satmadıkları adam kalmaz.

ego

gaz kısmı satılsada ismi ego olarak kalmıştır

kürdistan milli marşı

milli marş bir ülkenin bagimsizliginin ve gucunun semboludur. ulke ise topragi ifade eder. tanimdan yola cikarsak kurdistan olarak tanimlanan bolgede turkiye,suriye,irak ve iranin hakimiyeti soz konusudur. yani bu belirli ulkenin-topragin tamami uzerinde belirli sinirlar icinde herhangi bir bagimsiz devletten soz edilemez. dolayisiyla kurdistani devlet olarak degil bagimsiz ulke-toprak olarak degerlendirsek dahi elimizde kaliyor. tanima donersek bagimsiz bir ulke soz konusu olamayacagindan bir milli mars da gereksizdir. basligi acan yazar basligi yanlis acmistir. soz konusu olan mars kurdistan marsi degil irak kurdistan bolgesel yonetimi marsidir.

edit: bazi sigirlar cehaletini kusmus

son 10 yılın en teknolojik aleti

Toplam entry sayısı: 10

ankara

2017 kasımında yirmi dört saat ulaşıma kavuşabilmiş başkent.

domalan

patates gibi depo kök tarzında toprak altından çıkarıldığı için mantardan çok patatese benzettiğim bitki.

kürdistan milli marşı

iranda sovyet rusyasının desteğiyle 1946 yılında kurulup aynı yıl dağılan mahabad hükümetinin kabul ettiği marş tam kürt işi olmuş
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.