öpüşürken akıldan geçenler

lan ben bu kadar harika bir anı yaşamak için kime nasıl bir iyilik yapmış olabilirim? oysa ben hiç bir dilenciye sadaka bile vermem. allahım ne olur bu güzel günlerin bitmesine izin verme. söz bundan sonra sadaka da vereceğim.

evet nedense öpüşürken aklımdan dilencilere sadaka vermek geçiyor. ama sonrasında yine de bu eylemi gerçekleştirmiyorum. bu insanlığın yaratmış olduğu en muhteşem eylemselliği yaşamayalı 7 ay falan oldu. bu eylemselliği her gün yaşadığım günlerde de dilencilere sadaka vermiyordum şimdi de vermiyorum.

anlattıklarımdan çıkartılacak ders, olayın sadaka verip vermemekle alakası olmadığıdır. neyse, ben yine de yarın bir dilenci görürsem yardım edeyim. ne olur ne olmaz.
"ne zaman bitecek"

evet şu yaşıma kadar düzgün bir ilişkim olmadı çünkü sırf ilişkim olsun diye biriyle bir şeyler yaşayamazdım. 1 kere aşık oldum imkansızdı 1 kere de birini sevdim. e öpüşme olayına da sevdiğim adamla giriştim. girişmez olaydım. hayattan soğudum. ama hala seviyorum tanbi o beyi tek farkla uzaktan *
ellerimi acaba... sorsam mı? izin alsam daha kibar olurum herhalde.

bu konuda azla yetinen biri değilim. durmaz elim kolum biliyorum kendimi. kibarlığı da elden bırakamam. yeteri kadar sıvı alışverişi olduktan sonra ellerime zor hakim oluyorum. eller serbest mi, demişliğim vardır. tokat yemeyi göze alamam. sağ olsunlar bir kere bile kırmadılar.
ya hastaysa ve hastalığı bana geçerse?!?!?!?
(evet beni tanıyan yazarlar, artık söylüyorum. maalesef ki daha önce öpüştüm...)
tekrar yeşillendireceğim entry.

hatırlamıyorum...
Güven Sözlük