oğuzhan uğur

şarkıcı, yönetmen, senarist ve kısa bir süredir youtuber olan eğlenceli bir şahsiyet. kendisi youtuberlara ilk defa olumlu bir yönden bakmamı sağlamıştır.
(bkz: babala tv)
son zaman'larda kendisini onedionun kanalında görebileceğiniz sanatçı.
harika işler çıkartmasına rağmen, hak ettiği popülariteyi elde edememiş "sanatçıdır." fakat "bazı" şeylerin az ve öz bilinmesi hoşuma gitmiyor değil.
kendisine ilk fan sayfasını (bkz:ınstagram'da fan sayfası açmak) açmaktan hoşnut olduğum, youtube'dan tanıdığım, rtük engelsiz ünlü.
değindiği konular etkili olabilir ama gereksiz sesler can sıkıcı
rönt formatını beğendiğim youtuber.
şarkıcı , youtuber videoları çok komiktir ve eğlenceli , gündemi incelediği videolar oldukça mantıklıdır.

en çok güldüğüm video kesitleri ise ; 2 kişi 400 solcu dövdük ve asker çakmağı .
terbiyesizim adlı şarkısıyla tanıdığım şahıs.
çok uzun zamandan beri popülarite kazanmak amaçlı yaptığı girişimleri takdir ettiğim ancak içerik kalitesinin takipçi kitlesiyle ters orantılı olduğunu saptadığım, son zamanlarda popüler bir youtuber.
değindiği konular çok çarpıcı olsa da bazen her kafadan aynı sesi duymama sebep olduğundan can sıkıcı gelmekte bana. video izleyip o videodaki düşünceleri hatta cümleleri aynen kendi hayatına alan nefret ettiğim bi kitle var zaten. bu kitle bu şahsın da düşüncelerini aynen içselleştirerek bir nevi cehaletini devam ettirmekte gibi.
kısaca inancım; birinin fikirlerini benimseyebilirsin ancak kendi araştırmaların ve yorumun vesilesiyle özgün sentezini yaratmadığın sürece küçük oğuzhancık veyahut kopyacıklar olarak kalacaksın sevgili arkadaşım.
Güven Sözlük