iphone

apple tarafından tasarlanan bir akıllı telefon model olan iphone, ilk defa 28 haziran 2007 tarihinde tanıtılmıştır. ilk çıktığı günden beri modelleri şu şekilde sıralanmaktadır.
iphone 2g (iphone original)
iphone 3g
iphone 3gs
iphone 4
iphone 4s
iphone 5
iphone 5s
iphone 5c
iphone 6
iphone 6plus
iphone 6s
iphone 6s plus
iphone se
iphone 7
iphone 7plus
iphone 8
iphone 8plus
iphone x

sırasıyla çıkardığı bu modellerinde kullanıcılarını mest eden firma, telefonun donanımı ve sistemsel özellikleri ile de diğer tüm firmaları geride bırakmayı başardı. hem güvenlik açısından hem kullanabilirlik açısından dünya 1 numaraya yerleşen iphone benden tam not almış ve güncel kullandığım en iyi telefon olma özelliğini hakketmiştir.
dünyayı değiştiren şeylerden birisidir.
samsung ile versus olabilmiş para tuzağı
evde tek iphone kullanan kişi benim. en uzun süre kullandığım telefondur ayrıca. telefonla çok kurcalamıyorum, apkdır bilmemne uğraşmıyorum diyorsanız gayet iyi bir telefondur.
yazılım ve güvenlik açısından üst düzey emekle yapılan apple modeli
dünyayı değiştirmiştir evet doğrudur ama artık kendini değiştiremiyordur.

not:bu entry bi apple ürününden girildi.15 saniye sonra kendini imha edicektir
(bkz:ios stabilitesi) kavramini da hayatimiza sokmustur
güvenli ve sorunsuz telefondur. steve jobs'un çocuğudur.
abartilmis bir balondur.

pesin istek: lutfen sakince linc edin degerli iphone kullanicilari.
kapalı kaynak kodlu (bkz:ios) işletim sistemi sahip mobil cihaz. donanım olarak rakibi olan android cihazlardan daha yoksundur fakat yazılımı aşırı stabil olduğundan dolayı bu yoksunluğu kesinlikle hissettirmeyen bir tuhaf cihaz. günümüzde zenginlik kıstası olarak da belirleyicidir.
şu sıralar eski model telefonlarını bilinçli olarak yavaşlattığını kabul eden ve davalarla boğuşacak olan markadır. kaynak;http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/892029/Apple_a_telefonlari_kasten_yavaslatma_davasi_acildi.html
Güven Sözlük