hayırlı forumlar

sevgili sozluk,
biktim artik haftada 50 entry bile yazilmamasindan. su caylakliktan cikmak icin yazilan ilk 10 entry sayilmazsa herkes ölü taklidi yapiyor ama biliyorum daha dogrusu inanmak istiyorum ki daha ölmediniz. madem sozluk formatina uygun yazacak bir seyimiz yok, o zaman hayirli forumlar diyelim de canli oldugumuz belli olsun. herkese benden cay moderatore yok.

edit: lan tek entry ile bugun en cok enty girenlere girdim, ki biliyordum boyle olacagini, inanc falan kalmadi bende.
haklı bir sitem ancak yazar olan arkadaşlara “yaz, yaz, yaz.”
“yazacaksın!”
“niye yazmıyorsun?” vs. diyemeyiz.

kendi adıma konuşacak olursam; açılmış olan başlıklara bilgim dahilinde, elimden geldiğince bir şeyler yazmaya çalışıyor ayrıca da salt bilgi amaçlı değil ilginç olduğunu düşündüğüm başlıklar açmaya çalışıyorum. bu noktadan sonra sözlüğe, açılmış olan başlıklara ya da içerik üretmeye destek olmak diğer yazarların elinde.

geçen gün yeni katılan arkadaşlarla ufak bir hareket olur gibi oldu ama kısa sürdü.
sözlüğün belki de bir kırılma noktasına ihtiyacı var, yönetici arkadaşın çabaladığını biliyorum ve emeğinin boşa çıkmaması için ümit ediyor, kendimce de destek oluyorum.

sözün özü 3-5 kişiyle bu platform çok bir sıçrama yapamaz, kayıtlı yazarların en azından yarısının aktif kullanması gerekir ki yine başta dediğim gibi bunu da zorla yapamayız.

tanım: sözlük ortamlarında ezilen kurallar için kullanılan sitem cümlesi.
beyler günlük hedefimiz 10 entry.
Güven Sözlük