hacettepeli akademisyenlerin sözlükte dolanması

çok sağlam kaynaklardan aldığım duyumdur. öğrenci kitlesinin başı ağrımaması için daha dikkatli ve anonim davranmasını gerektirir.
hacettepe üniversitesi'nde okuyanların düşünmesi gereken sorun.(bkz:hacettepeliolmayanyazar).
aslında sevindirici bir durum buralara nitelikli insanlar lazım açılacak başlıklar olsun yazılanlar olsun .bakalım artık nasıl gelişecek durumlar.
akademisyenlerin de sosyal medyayı kullanabildiğine işaret eder ki özellikle eğitimini halen sürdüren arkadaşların klavyelerinden dökülenlere dikkat etmesi gerekir.
ayrıca bilgi alışverişi için kurulmuş bu ortamda uygunsuz durumların oluşacağı kanaatinde değilim.
keşke hepsi gelse ama bura da yazmaktan bile korkacak hocaları tanıyorum maalesef.
ne farkeder ki, haber verelim rektör de gelsin.
ne hacettepeli ne de öğrenci olmadığım için beni ilgilendirmeyen durum. düşünceyi özgür ifade edebilmek her bireyin hakkı ve bir ex-akademisyen olarak öğrencilerimin benim hakkımda düşüncelerini bilmek isterdim. hacettepeli akademisyenlerin de bu duruma bir arıza çıkartacaklarını düşünmüyorum yazılan şeyler bir seviyede tutulursa.
ruhumdan, bilincimden, düşüncelerimden, düşlerimden damıtarak yazdığım entry'lerimi lütfen kaynak göstererek kullansınlar.
gayet güzel bir olaydır. kendisine yasal açıdan sıkıntı çıkarabilecek entryler giren yazarlar düşünebilir, ama birikimli veya değil bir sözlükte akademisyenlerin yazması, boş beleş 14-15 yaşındaki ergenlerin dolanmasından evladır kanaatindeyim.
hoşuma giden olay. nitelikli insanların olması güzel. vasıfsız insanlarla dolup taşmasından iyidir.
doğru olmasını umduğum iddia.diger akademisyenlerin de olmasını dilerim.hepimiz yeni şeyler öğrenme ve kaliteli eğlenme amacında değil miyiz. benim beklentim böyle.
fena durum. aman fazla dolanmasınlar khk lar havada uçuşuyor.
profesörlere nickaltı girerek yalakalık yapılabilir.
sadece dolanana kadar bir seyler yazsalar da "nitelikli" oluslarinin farkina varsak keske.
siyah elbisemj giyip üzerine inci kolyemi takıp geri geleceğim. hocalarımızin karşısına dizi çıkmış pijama ile oturmayayim :)
Güven Sözlük