hacettepe sözlük

1. nesil yazar olarak içinde bulunmaktan onur duyduğum oluşum.
yukarda bazı yazar arkadaşlar değinmiş ben de tekrar bahsini geçmekte sakınca görmüyorum.
moderatör arkadaşlar işini iyi yaparsa, kurallar ve çizgiler iyi korunursa kalitesiyle belli bir yere gelerek orda durmaya devam edecektir.
ayrıca yeni doğmuş bir bebeğin koşmasını bekleyemeyiz.
büyümekle, yazar sayımız çoğalsın içerik ve başlık sayımız çoğalsın ama sadece çoğalsın demenin arasındaki farkı iyi korumak gerek.
atılacak adımlar da buna göre dizayn edilirse eğer harika olur.
şu an aktif olan yazarlarda çok abes içerik ya da başlıklar görmedim.
google’da alt sıralardayız sanırım bununla ilgili birkaç hamle yapılabilir.
bozulan ekşisözlüğün yerine değil yanına gelmesi gereken sözlüktür. umarım başarısıyla ekşisözlüğü de kendine getirir ve paralı askerlerden geçilmeyen ilk gözağrımıza yeniden kavuşuruz.
saf tanım içeren entry'lerin reddildiği bir sözlük imiş meğerse. elveda ay, elveda feza.
sözlük umarım formatını korur ve diğer türk sözlükleri gibi forum sitelerine dönmez.
kütüphane görüntüsü var. kitaplar okunmak içindir ama çok az kişi kitap okumayı sever. bence görüntünün değiştirilip daha çekici hale getirilmesi gerekir. windows böyle zengin oldu işte.
varlığından birazcık geç haberim olmuş sözlük. hacettepe'nin en iyi kalemlerini kazanması dileğiyle.
kaliteli içerikleriyle ileride adından söz ettireceğini düşündüğüm sözlüktür.
bundan sonra gümüş ligden interaktif sözlükler sıralamasının ana listesinde kendine yer bulan sözlük. formatı düzgün, yazar ve tanım kriterlerini de karşıladığı için buna karar verdik. umarım bundan sonra da bu şekilde devam eder. ay sonu / başında şubat 2018 sıralamasında görüşmek üzere.

https://interaktifsozlukler.com/ yönetimi.
yıllardır bilinen sözlük formatına özen gösterilmesi gereken yeni sözlüktür. ekşi ve itü gibi sözlüklerin vahim dönüşümü sonrası aranan kan olup olmadığı merak edilendir.
kanimca tema sikintisi yasayan sözlüktür.

henüz sözlük istatistiklerine nereden ulasabilecegimi kesfedemedim * ama cok az yazar barindirdigi asikar.

buna ragmen cok daginik alanlarda entryler girildigi icin ortak nokta bulmakta zorlaniyoruz. kimsenin de zorlama entry girmek isteyecegini sanmiyorum ki her basliga bir seyler yaziversin.

eger tahmin ettigim gibi sözlük yazarlarinin en büyük ortak noktasi hacettepe üniversitesi ise biraz ortam isinana kadar üniversite civarindaki konularda basliklar acilabilir ve aktif bir ortam yaratilabilinir.

not: görüldügü gibi türkce q klavyem olmadigindan baslik acma mevzularina pek girmiyorum. modlari durduk yere baslik düzenlemekle kanser etmeyeyim sonra *
tıbbiyeli sözlükte takılırken var olduğunu öğrendiğim sözlüktür. sözlüğün biraz tanıtımı, reklamı yapılsa iyi olur. okuduğum okulun sözlüğünü başka sözlüklerden öğrenmek hoş gelmedi açıkcası.
tema olarak başka bir sözlük platformu ile aynı temayı kullanmış sözlük.
yeniden hoşgelmiş olan sözlük. bilmeyenler olabilir, böyle bir oluşum eskiden de vardı (ben de yazarıydım hatta). sol frame günde en az 3-4 sayfa olurdu. sözlüklerin en revaçta olduğu zamandı. sonra el değiştirdi bilmemne oldu, ne olduysa oldu, uçtu gitti güzelim sözlük.

umarım eski hacettepe sözlüğün kaderini yaşamaz da güzel güzel gitmeye devam eder.

arayüz de güzel olmuş he. yapanın eline sağlık.
the world is changed. ı feel it in the water. ı feel it in the earth. ı smell it in the air...
geçmişten gelen gizemi merak edecek yazarların olacağı mekan...
belki eski dostlar ile de karşılaşırız diye ümit ettiğim...
şimdilik pek dolu olmayan sözlük. sol frame akmıyor. hayırlısı olsun yine de...
daha iki kere sözlük dünyasına girme girişiminde bulunmuş ama ayakta kalamamış sözlüktür. umarım ki bu üçüncü devresinde öğrenci dostların da desteğiyle bir yol tutturur.
parçası olmaya çalışanın bir anda 10 giriyi girip yazar olduktan sonra uzun bir süre uğramadığı sözlük. sözlüğü ayakta tutan adminidir. ey admin buradan sesleniyorum: sözlüğe ortak olayım burayı uçuralım, fırtınalar estirelim.
2007 ağustos ya da eylül gibi açmıştım sanırım. şimdi üşendim whois'e bakmaya.
biraz enerjiye ihtiyaç duyan sözlüktür.
  • /
  • 4
Güven Sözlük