hacettepe sözlük

kaliteli içerikleriyle ileride adından söz ettireceğini düşündüğüm sözlüktür.
bundan sonra gümüş ligden interaktif sözlükler sıralamasının ana listesinde kendine yer bulan sözlük. formatı düzgün, yazar ve tanım kriterlerini de karşıladığı için buna karar verdik. umarım bundan sonra da bu şekilde devam eder. ay sonu / başında şubat 2018 sıralamasında görüşmek üzere.

https://interaktifsozlukler.com/ yönetimi.
yıllardır bilinen sözlük formatına özen gösterilmesi gereken yeni sözlüktür. ekşi ve itü gibi sözlüklerin vahim dönüşümü sonrası aranan kan olup olmadığı merak edilendir.
kanimca tema sikintisi yasayan sözlüktür.

henüz sözlük istatistiklerine nereden ulasabilecegimi kesfedemedim * ama cok az yazar barindirdigi asikar.

buna ragmen cok daginik alanlarda entryler girildigi icin ortak nokta bulmakta zorlaniyoruz. kimsenin de zorlama entry girmek isteyecegini sanmiyorum ki her basliga bir seyler yaziversin.

eger tahmin ettigim gibi sözlük yazarlarinin en büyük ortak noktasi hacettepe üniversitesi ise biraz ortam isinana kadar üniversite civarindaki konularda basliklar acilabilir ve aktif bir ortam yaratilabilinir.

not: görüldügü gibi türkce q klavyem olmadigindan baslik acma mevzularina pek girmiyorum. modlari durduk yere baslik düzenlemekle kanser etmeyeyim sonra *
yeniden hoşgelmiş olan sözlük. bilmeyenler olabilir, böyle bir oluşum eskiden de vardı (ben de yazarıydım hatta). sol frame günde en az 3-4 sayfa olurdu. sözlüklerin en revaçta olduğu zamandı. sonra el değiştirdi bilmemne oldu, ne olduysa oldu, uçtu gitti güzelim sözlük.

umarım eski hacettepe sözlüğün kaderini yaşamaz da güzel güzel gitmeye devam eder.

arayüz de güzel olmuş he. yapanın eline sağlık.
the world is changed. ı feel it in the water. ı feel it in the earth. ı smell it in the air...
geçmişten gelen gizemi merak edecek yazarların olacağı mekan...
belki eski dostlar ile de karşılaşırız diye ümit ettiğim...
şimdilik pek dolu olmayan sözlük. sol frame akmıyor. hayırlısı olsun yine de...
daha iki kere sözlük dünyasına girme girişiminde bulunmuş ama ayakta kalamamış sözlüktür. umarım ki bu üçüncü devresinde öğrenci dostların da desteğiyle bir yol tutturur.
parçası olmaya çalışanın bir anda 10 giriyi girip yazar olduktan sonra uzun bir süre uğramadığı sözlük. sözlüğü ayakta tutan adminidir. ey admin buradan sesleniyorum: sözlüğe ortak olayım burayı uçuralım, fırtınalar estirelim.
  • /
  • 3