fakir içkisi

15 tl'lik bağcı şarap. fiyatına oranlayacak olursak başarılı bulduğumdur.
(bkz:ev yapımı bira)
artık hazır bira bile lüks haline gelmiş durumdadır. günde 2 adet bira içseniz aylık 480tl eder. ancak ev yapımı bira ile şişesini 2 tl'ye üretebilirsiniz. ayrıca piyasada onlarca bira yapma kiti ve hazırlanışı ile ilgili kaynak bulunmakta.
(bkz: a haber)

sıvı değil ama o da kafa yapıyor.

tanım: düşük bütçeli insanların kullandığı kafa yapıcı şeyler
şarap olduğunu düşündüğüm içkidir, şişesi kendinden daha pahalı olanları mevcut olduğundan bu alanda ki birinciliğini kimseye bırakacağını sanmam.
60 liraya yapılan anasonla aromalandırılmış ev yapımı rakı
sanırım tekel birası yada skol biradır lakin herhangi birisinin halen üretildiğine emin değilim. bu kadar çılgın vergiler varken fakir olarak adlandırlabilicek kesimin içi içebiliyor olması da şaşırtıcı.
biradır. hatta daha özelde, efes pilsen’dir.

https://pbs.twimg.com/media/dock3hhxcaaxcpt.jpg —-> şunu gördükçe gülüyorum.

kamyoncuyum ve karımı dövüyorum.
ameliyata girip bedava morfin keyfidir.
bira falan diyorlar da, fakir olsam içmem. öyle bir iğrenç tadı var.
bira, bakkal şarabı filan değil *ev yapımı içkidir efendim. birim fiyatına vurduğunuzda gerçekten çok uygun fiyata gelmektedir.

*ev yapımından kastım şarabından tutun, viskisine, rakısına çok geniş bir skalayı kastediyorum.
gumrukteki arkadasin getirdigi fiski . . . . hayalet selam canim
biricik sprite ikilisiyle katıldığım ankettir.
fakir içkisi yoktur. değersiz türk lirası, yüzde 70 civarlarında da vergi vardır.
müsait bir fazladan oda veya temizce bir bodrum seçeneği var ise kesinlikle cider'dır. mevsiminde toplanan elmalar (burada bağlama girecek) özenle poşetlere gonacak (burada elma bahçalarında gülen nine suratıyla, nakışlı mendiliyle ensesini silen dedeyi profilden çekme koyuyoruz). robottan geçirilecek, uygun plastik şişelere tepilecek, ağzı sıkıca kapatılacak. şişeden ince bir hortum çıkarılacak, hortumun ucu kıbleye bakac... pardon, bu o değildi. hortumun ucu başka su dolu bir kaba bırakılacak, şişenin içinde kalan kısmısı silikonla hava almayacak şekilde iyice kapatılacak. sonra birkaç hafta dalga köpürtmesi, fermentesi beklenecek, "cider kaç güün olduu / cider kaç gece dolduu..." diye komiklikler, şakalanmalar yapılacak, sonra ringo ringo şişeler bir açılacak, dadından içilmeyecek... cider'la ciddi düşünürseniz, kendisiyle alakalı ortalama bir araştırma - inceleme, gensoru sürecinden sonra biradan leziz, şaraptan nefis, sudan ucuz bir içki yavrulamanız pek tabii. şimdiden afiyet olsun, yarasın.
sava marka şaraplardır. carrefour marketlerinde satılır. 750 ml şişesi 15 tl'dir.
f/p açısından çok iyidir. alın stok yapın.
  • /
  • 3
Güven Sözlük