erken uyanmak

gece çalışanları bu konunun dışında tuttuğumu belirterek şöyle bir giriş yapayım; genel itibariyle sabah 06.00-09.00 arası uyanmak bu kategoriye girer.
gününüzü dolu dolu kullanabilirsiniz, kendinize daha çok vakit ayırabilirsiniz, zinde olursunuz.
arada kaçamak yapmak da iyidir ama.
sürekli maruz kaldığım hede. hafta içi iş durumundan kaynaklı rahatlıkla erken uyanabilmek güzel bir şey fakat gel gör ki hafta sonları şöyle bir 10-11 lere kadar uyuyabilsem keşke. her hafta sonu erkenden uyanıyorum be sözlük. canım sıkılıyor.
iş ya da okul olmadığı sürece, eğer kişinin kendi seçimiyse her şeyden güzeldir. ama en çok da yalnızken deneyimlemesi güzeldir.
birçok başarılı insanın yaptığı eylemdir. uyanış saatleri 04.00-05.00-05.45 arasıdır. bireysel disiplinin yüksek olması gerekiyor bunu sürekli yapabilmek için. tebrik ederim.
saat 07:00'dan önce uyuyamayan şahsımın hiç beceremediği eylem.
final haftası sonrası ikinci öğretim öğrencilerinin farkında olmadan kalması misali
çocukken güzeldi. çizgi film izler ya da anneme sürpriz kahvaltı hazırlama çabası içine girerdim. büyüdüm ve bu durum şahsımı iyiden iyiye kölelik psikolojisine sokmaktadır. hayatımın en güzel çağlarını, günümün en güzel saatlerini bir ofis içine tıkılı kalarak geçirdiğim için mutsuzum. izin günümde en az 11'e kadar uyumak istiyorum fakat o zaman da tek günlük özgürlüğümden çalışıyormuşum gibi geliyor. kısaca erken uyanmak değil de erken uyanmak zorunda olmak zor.
çocukken show tv kids kuşağında spider man izlemek için deli gibi yaptığım, şimdi ise bıkkınlık veren hadise.
her açıdan güne daha güzel başlanmasına yardımcı olan olaydır, ama yetişilecek bir ders yoksa yapılması çok zor hatta neredeyse imkansızdır.
haftaiçi mesaiden dolayı erken kalkıyorum. haftasonunu iple çekiyorum. 10 'a kadar uyuyup güzel bi kahvaltıyla süslemek icin 5 gün erken kalkılır mı ? bi kere ölmek için her gün yaşanır mı ?
5 yıl öncesine kadar sürekli yaptığım son 5 yılda ise kendimi paralayarak dahi yapamadığım.
güne erken başlama hissi veren olay.yavaş yavaş güneş doğarken kitap okuyup , tv izleyip veya meyve vs yiyip huzur bulunabilir.
haftaiçi okula gitmek için zorlanarak yapılan eylemdir. bunun yanında cumartesi sabahları tsubasa izlemek için zevkle yapılırdı 2000 yılı civarında. şimdi çocuklar internet aracılığıyla istedikleri saatte izliyorlar çizgi filmleri.
Güven Sözlük