elektronik sigara

zararları henüz tam olarak tespit edilememiş olsa da, normal sigaradan en az 100 kat daha zararlı olduğunu düşündüğüm cihaz.
dünya sağlık örgütü'nün yayınlamış olduğu araştırmaya göre sigara'dan çok daha az zararlı olan alet. (kaynağı bulamadım şimdi)
bir kullanıcısı olarak kesinlikle sigara bırakmaya yardım etmediğini belirteyim. en fazla 1-2 sene içiyor sonrasında ise sigaraya geri dönüyorsunuz.
teliyle, pamuğuyla, coiliyle, atomizerıyla, tankıyla, moduyla, aromasıyla, nbase'i ile falan uğraşmak bir süre sonra eziyet gibi geliyor.
okumalarıma göre kesin datalar görememiş olsam da sigara sigaradır diyerek zararlı olduğunu düşündüğüm zımbırtı.
bilimsel değeri olmasa da birkaç gazete haberini bırakıyorum buraya.http://dirilispostasi.com/n-28992-prof-dr-erdol-elektronik-sigara-normal-sigaradan-daha-tehlikeli.html
http://www.milliyet.com.tr/elektronik-sigara-zararli-mi--pembenar-detay-genelsaglik-2352432/
şahsıma sigarayı bıraktırmış, 1 yıllık yol arkadaşım. pico modeli övülesidir.
sigaradan nefret etmeme rağmen, kokusunu her duyduğumda "nargileeeeğğğğ" diye böğürerek ağladığımdır.

evet pasif içici olan benim için, nedense sigara gibi olmayan sigaradır.
sigarayı bıraktırıp kendisine bağımlı eden hede
arkdaşımın söylediğine göre sigaradan yüzde 95 daha az zararlıymış. şarjlı bir alet bu cihaz. bu cihazla içebileceğiniz birçok aroma çeşidi var. çalışma prensibi şöyle; cihazın ucuna likidi koyuyorsunuz. tuşa bastığınız anda cihaz bu likidi yüksek ısıda ısıtıyor ve bu sayede duman çıkıyor. kullanımı çok basit. sigaradan 5-6 kat daha fazla duman vermektedir.
sigarayı bırakmak isteyenlerin nikotin seviyesini ayarlanması gibi faydası var iken ciğerlere su toplatması gibi zararları olan bir cihaz.
kullanıcılarının normal sigarayı bırakmak yerine daha da çoğaltmalarına sebep olan alet.
sigarayı bırakmaya yarayan, ancak sigaradan daha zararlı olduğunu düşündüğüm alet. ciğere çekilen o kimyasal sıvının ne olduğu meçhul sonuçta.
yolda yürürken bunu üfleye üfleye kullanan hanzolar var. resmen geçici bir sis yaratıyorlar. sanırsın buharlı lokomotif geçiyor.
hakkında ciğerlerde ödem oluşturduğuna dair çalışmalar bulunan elektronik nargile.
nargileden farkı olmayan, sigarayı bırakma aracı kesinlikle olmayan cep nargilesi. bataryasının ayrıca yüzünüze patlama olasılığı da var.
sigarayı bıraktırmaya yarayan, ama bu kez de kendisine bağımlı yapan 21. yüzyıl kıytırık icadı. zira gidip kalitesizini almak ile de sigarayı bırakabilirsiniz ama ileride oluşacak gırtlak kanseri veya ciğerde su toplanması gibi şikayetlerle doktorluk olabilirsiniz söyleyim.
en az sigara kadar zararlı olan bir cihaz. bu cihazların ve bu cihazlarda kullanılan likitlerin ülkemizde satışı yasaktır. 4207 sayılı yasaya göre de "tütün içermeyen ancak tütün mamulünü taklit eder tarzda kullanılan her türlü nargile ve sigara, tütün ürünü kabul edilir." yani kapalı alanda sigara içme yasağı bu cihazlar için de geçerlidir.

en iyisi (bkz:sigarayı bırakmak)
arkadaşlar içmeyin, o nasıl saçma bir görüntüdür.
özellikle snapchat'te kameraya duman üfleyenlere sesleniyorum: ejderha mısınız ?
Güven Sözlük