çiftlik bank

sanal para tuzağı, titan.
yeni nesil saadet zinciri.
tavuk yem isterse yemleyen çok olur.
yakın zamanda fadıl akgündüz gibi insanları dolandırıp ortadan kaybolacağını düşündüğüm kuruluş. hiç güven vermiyor. adı bile b.k gibi.
kurucusu olan tombisi idol belledigim keriz silkeleme seysi , tek anlamadigim bu zekadaki insanlarin bu kadar parayi nasil bulup bu sisteme yatirdiklari.
memleketin en büyük vurgununu yapan saadet zinciri. kurucusu da yatırımcısı da tarihe geçti.
vurguncunun uruguay'dan seslendiği ve sizi dolandırmadım, çalışıp borcunuzu ödeyeceğim diyerek keyif çattığı son yılların en büyük dolandırıcılık girişimi.
silkinsem on bin liram çıkmaz. ya yanlış bir tabirde bulunmak istemem ama görünce sadaka vermek isteyeceğin insan tipi var , ağlıyor efendim 50 bin kaptırmış. yavv kardeş bunlar parayı nereden buluyor???
arabasını satıp 80 bin lira yatıran insan var bu çiftlik banka. para kolay mı kazanılıyor? emek vermeden çakal düşünce anlayışı ile para kazanmak isteyen insanların katıldığı titanvari oluşumdur. hadi milletin gözünü para bürüdü de gözü görmez oldu. ülkede başka bir insan evladı bu düzenbazları farkedip nasıl şikayet etmez. kurdukları fason şirketler nasıl kendini ele vermez? insan hayret ediyor.
kolay yoldan para kazanmaya çalışanları dolandıran sistem.
Güven Sözlük