alternatif 14 şubat hediyeleri

sevgilime iphone x almayı düşünüyorum, sizce çok ayıp etmiş olurmuyum?
külfetli hediyeler bana çok itici geliyor :( nazikçe düşünülmüş ama sıradan da olmayan bir hediye olabilir . ben öğrencilik halimi düşündüm de ,erkek arkadaşım bana en sevdiğim çapraz çantanın su geçirmeyen olanından alsa çok sevinirdim. çanta ya hangi kadın sevmez...
hiç birşey almamak
cam teraryum vazo aldım ve içini düzenlemeye çalıştım. çok mutlu olduğunu
söyleyebilirim.
kendini geliştirmek.
sadece sevgililer günü için değil sevgili için yapılacak her şeyde dikkate alınması gereken bir kaç ilkeden biridir bence bu. onun ilgi duyduğu şeylere onu meraklandıran heyecanlandıran şeylere yönelip onunla birlikte heyecanlanmaya çalışmak onun okuduğu bir kitaptan alıntılar yapabilmek onun sevdiği türden filmler bulmak izlemek fotoğraf çekilmeyi seviyorsa mesela, iyi bir fotoğrafçı olmaya çalışmak mimarsa mesela onun maketlerine yardımcı olacak kadar el becerisi geliştirmeye çalışmak gibi. okumak dinlemek seyretmek değişmek ve kaçınılmaz entelektüel gelişim göstermek bence hem sevgiliye hem kendine verilecek en güzel hediyedir.
mektup göndermek. sosyalleşmenin tehlike haline gelecek şekilde hayatımıza girdiği bu çağda ilginç bir hediye olabilir. ama tabi "kağıt parçasından hediyemi olurmuş" gibi eleştiriler olacağından tutmaz.