28 şubat 2018 beytepe personel servisi protestosu

kampüs dışından veyahut kyk'dan sabah 9 dersine yetişmeye çalışan tüm hacettepe üyelerini düdüklemiş olan olaydır. ringler öğrencileri nizamiyede bırakmış ve o yokuşta yüzlerce kişilik bir konvoy oluşturmuştur. ne yazık ki bir çok arkadaşın iddia ettiğinin aksine burada suçlanması gereken hocalarımız değildir.
"hak ararken hak gasp etmesin yauv." diyen adamla konuşacak tek kelimem olamaz. yapılan usülsüzlüğe pek tabii en dikkat çekici şekilde tepki göstermek gerekirdi.
sabah dersi olmayanları 'aaa eylem mi varmış?!' dedirtip ardından 'bu sefer dertleri neymiş?' dedirten eylem. öğleden sonra dersi olanlar olarak hâlâ ne dertleri var anlayamadık. biz anlayamadıysak rektörlük hayli hayli anlayamamıştır.
ulan onlarin servisi varken de bizim servisimiz yoktu biz eylem mi yaptik? hak ararken hak gasp etmeyin diyen adam da sonuna kadar haklidir. ben bir grup insanin kici rahat edecek diye o yolu yurumek zorunda degilim bunun duyarini kasacak olan da az otede kumla oynasin. madem ses getirecekler yeterli gotleri varsa grev yapsinlar ses oyle degil boyle getirilir. hele zaten rektorlugun isi ayri tuhaf. madem boyle bir yuruyus olacak mail atin neticece oncesinden izin alinmis bu yuruyus icin.